OtTitres.com

Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,

Video: Gel lacuri ROSI.Snyatie lac gel. Unghiile de design lac gel pentru incepatori.

Flori pe unghii: margarete albe. pas №1pentru o lecție "Flori pe unghii: mușețelul alb" avem nevoie de o perie punct și o perie verde scurt, care este utilizat pentru a efectua modele complexe.Flori pe unghii: margarete albe. pas №3Ne ia o perie punct, utilizați culoarea albă. Efectuarea aspectul de margarete viitoare și începe pictura petalele. Petale desena o culoare lila pal.Flori pe unghii: margarete albe. pas №5Ia vopsea albă, selectați petale daisy. Creată prima margarete.Flori pe unghii: margarete albe. pas №7Ia galben centrele de vopsea si margarete vopsea.Flori pe unghii: margarete albe. pas №9Se amestecă o vopsea puțin galben și verde și vopsea frunze margarete.Flori pe unghii: margarete albe. etapa №11Suntem consolidarea culorile noastre pe unghii strat de sus a Super ShineyFlori pe unghii: margarete albe. etapa №12Vom realiza efectul de vopsea umed. Pur și simplu, ai terminat. Bucurați-vă de flori pe unghiile tale!

Nail Design:: Video modelare volumetrică cu gel de culoare 3D

lecție "Flori pe unghii: mușețelul alb" înregistrate pe video. Îl puteți viziona chiar acum. Durata 03:45 video







Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Acoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegantAcoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegant
Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutatCifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat
Vopsele de păr naturalVopsele de păr natural
Fluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video deFluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video de
Manichiura la domiciliu, cu propriile lor mâiniManichiura la domiciliu, cu propriile lor mâini
Cum de a decora rapid și ușor scaunele?Cum de a decora rapid și ușor scaunele?
Cum de a decora o fotografieCum de a decora o fotografie
Decorați dulapul cu propriile sale mâini. Cât de reală este?Decorați dulapul cu propriile sale mâini. Cât de reală este?
Cum să se usuce repede lac? Citește articolul meuCum să se usuce repede lac? Citește articolul meu
Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!
» » Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu