OtTitres.com

Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat

Nail Design:: Video model Bright lac gel utilizând "DOTS"

Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat

Vreau să vă reamintesc că avem deja tutoriale video online pe desenele de pe unghii. De exemplu, Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,

Și acum am arunca o privire la cinci lecții video despre desenele de pe unghii, pe care le-am ales dintr-o varietate de lucruri.

prima lecție Acesta te învață cum să atragă un panda. Deși nu în limba rusă, dar este ușor de înțeles, uita-te la toate:

A doua lecție: Una dintre cele cinci video despre manichiura Ziar la domiciliu. Aruncati o privire:



KSAT, am publicat recent un articol despre flori pe unghii de 30 de fotografii și desene pe unghii pentru începători. dar el a treia lecție - modele florale pe unghii:



Video: Cifrele de pe unghii pentru incepatori.

De asemenea, publicăm o lecție despre flori pe unghii de margarete albe pe un fundal de culoare deschisă, iar acum le oferim pentru a vedea a patra lecție despre desenele de pe unghii - un film în care vopsea o margaretă alb pe un fond negru:



Video: Manichiura "luciu"! Unghiile Mirror Gel lac + pigment de crom. modelelor de unghii trendy :)

A cincea lecție - manichiura la domiciliu cu un magnet:

Aceste desene pe unghii tutoriale video, ma ajutat foarte mult, și sper că le place prea.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Foarfece de unghii HoroscopFoarfece de unghii Horoscop
Complementul nunta alb-Francez maninkyur?Complementul nunta alb-Francez maninkyur?
Acoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegantAcoperire unghiilor - secrete cu care am o manichiura elegant
Fluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video deFluturi pe unghii. 5 lecții cu instrucțiuni video de
Manichiura la domiciliu, cu propriile lor mâiniManichiura la domiciliu, cu propriile lor mâini
Îngrijirea unghiilor la domiciliu. secrete de frumusețeÎngrijirea unghiilor la domiciliu. secrete de frumusețe
Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,Flori pe unghii: margarete albe. Lecția mea de 12 poze + video,
Cum să se usuce repede lac? Citește articolul meuCum să se usuce repede lac? Citește articolul meu
Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!Cum de a face proiectarea de cuie? Citeste aici!
Unghiile uscateUnghiile uscate
» » Cifrele pe unghiile video. 5 lecții care m-au ajutat

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu