OtTitres.com

№24: Secrete simple ale tinerilor.

Video: Vera Brejnev - Secretele de frumusețe

În acest articol, am decis să adune unele dintre cele mai eficiente set de exerciții pentru conservarea și tineretul se întoarce. Există mai multe sisteme și practici concepute pentru a întineri întineri corpul, fiecare dintre care are propriile secrete. Multe dintre aceste practici sunt foarte complexe. Aici am publica numai acele seturi de exerciții care pot fi realizate fără o pregătire preliminară serioasă, pentru că vreau să, că ar fi unul dintre cititorii mei ar putea găsi lor secretul tineretii!

Video: Secretele de tineret - tehnici care lucrează (audio)

secretul tineretii din lama tibetani.



Acest sistem de exercițiu a fost descris pentru prima dată în cartea lui Peter Kelder, care a fost publicată în 1938, în limba engleză, și apoi, în 1994 - în limba rusă. Autorul scrie că este o practică străveche tibetan ritual - practica secretă a Lamas tibetane, care a folosit pentru a păstra sănătatea și pentru a obține tinerețea veșnică. Timp de mii de ani, a fost păstrat în cel mai adânc secretul ...

Video: Secretele tinerilor: fata Perfect timp de 5 minute

Secretul tineretii - sala de sport esențială.



Cea mai mare valoare a acestei tehnici constă în faptul că vrezultate sale practică îmbunătățește circulația sângelui, lăsând stagnare, se întoarce la sistemul nervos normale, crește tonusul și obschayarabotosposobnost, insomnie vindecat, nevroze, nastupaetvyzdorovlenie după o varietate de boli. Acesta încetinește procesul de îmbătrânire, întinerește iorganizm literalmente ...

Video: Ce este o femeie bătrână? Secretele de secrete de veșnic tineri # femei

Secretul tineretii - Qigong.



Am ales acest exerciții complexe de întinerire minunat luminoase și plăcute de la qigong-ul școlii Huashan. Dar destule cuvinte - să vedem video ...

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Exercitii pentru coapse si fese - video,Exercitii pentru coapse si fese - video,
№60: Clopotele și bolurile de canto - sunete pentru purificarea spațiului, armonizarea și…№60: Clopotele și bolurile de canto - sunete pentru purificarea spațiului, armonizarea și…
Secretele tinereții.Secretele tinereții.
Articole noi despre stil de viață sănătosArticole noi despre stil de viață sănătos
Practica taoiste pentru intinerire faciala.Practica taoiste pentru intinerire faciala.
Cinci tibetaniCinci tibetani
Cum de a păstra tinerețea și sănătatea modul tibetanCum de a păstra tinerețea și sănătatea modul tibetan
Gimnastică de tineret Ethereal.Gimnastică de tineret Ethereal.
O scurtă istorie a dezvoltării medicinei tibetaneO scurtă istorie a dezvoltării medicinei tibetane
Pacea în fiecare pas. Calea de conștientizare în viața de zi cu zi.Pacea în fiecare pas. Calea de conștientizare în viața de zi cu zi.
» » №24: Secrete simple ale tinerilor.

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu