OtTitres.com

Campul torsional al persoanei și corectarea acesteia

Care este câmpurile de torsiune ale omului și modul în care acestea pot fi corectate?

Din punct de vedere fizica, cea mai mare parte a corpului fizic (trunchi - corp static) este format din particule elementare din care au propria lor rotație. Sa observat mai devreme - rotația materiei grosier există o sursă de câmpuri de torsiune secundare. Și astfel toate lucrurile din jurul nostru, toate sistemele vii și non-viață au propriul lor „portret de torsiune“, prin rotație a particulelor din care acestea sunt, în general, și a compus. Sistemele vii sunt câmpuri de torsiune mai complexe decât sistemele non-vii. Mai ales dificil este câmp de torsiune aranjate generat de corpul uman. campuri torsionale sunt inerente în celulele și atomii noastre cu tine organism.

Este cunoscut faptul că, în unele laboratoare de cercetare au date care arată că, în plus față de procesele biofizice electromagnetice în celulă și a organismului ca întreg sunt necunoscute până când fluxurile de informații care au legătură cu câmpurile de torsiune. După apariția vindecării bioenergetic cadru teoretic au fost oameni de știință medicale interesate. Văzând rezultatele Doctor în Științe, au fost foarte descurajată și dezorientați un fel de aflux de energie pacienți (pozitiv) a primit rău, literalmente înflorește în fața ochilor noștri. Terapeutul, deoarece are un model de organe și țesuturi sănătoase ritm, reglează activitatea reglează matricea de pe corpul pacientului, și face corpul pacientului pentru a lucra la vindecare.



călugări tibetani negru ar putea intra în contact cu o persoană la nivelul de energie. Au interpretat literalmente miracole: interactionat pe pacienti, la o distanță, de exemplu, nebunie vindecat. Cu ajutorul practicilor spirituale înalte de rugăciune și meditație, ei au fost capabili de a spori enorm propria lor putere și pentru a regla biocâmpul persoanei bolnave. La mijlocul anilor '70 această lucrare practică cu pacienții a devenit cu succes punerea în aplicare a Juna Davitashvili. Este cunoscut faptul că ea a fost trata înalți funcționari ai statului și a familiilor lor, și au fost mulțumiți cu rezultatele

Unii oameni au un prag ridicat de auz, alții pot vedea în întuneric aproape complet. Noi, nu sperie ca abilitatea unui artist remarcabil, un muzician priceput. De ce am devenit un cadou pentru a respinge oameni cărora le fusese dat să folosească un astfel de fenomen global, omniprezent, deși puțin studiat, ca și forța câmpului de torsiune? Cu toate acestea, câmpul procedură de corecție de torsiune necesită o atenție sporită. Ea are dreptul de a efectua doar un adevărat vindecător, având binecuvântarea divină asupra misterelor mare de energie, sau invazia aurei umane poate avea consecințe karmice grave atât pentru persoana bolnavă și pentru „munte“ -tselitelya. Timp, și cu ea, istoria, judecătorii sunt martori tăcuți și tratamente.



Recent, am avut un pacient care a fost ajutat prin această metodă și, de asemenea, îi ajută pe oameni să îmbunătățească sănătatea mea, din păcate, să vorbesc cu ea pe larg despre experiența și cât de eficient ei și ce rezultate dau tratamente ei, nu am întrebat. Ei bine, așa cum am înțeles că pentru a merge oameni foarte bogați, iar acești oameni pot spune știu întotdeauna mai mult și nimic nu petrec banii lor.

Și cum te simți în legătură cu astfel de vindecători și dacă ei vor, în cazul în care te-a ajutat întâlnit, sau vice-versa, scrie în comentarii. Personal, eu fac, și cred că mulți cititori acestui site va fi interesant să aud opinia ta.



De fapt, de ce am decis să scriu acest post, pur și simplu, doar în această săptămână la NTV am văzut un program despre câmpurile de torsiune, care a arătat cum o femeie a fost vindecat de psoriazis. Și trebuie să-i spun mamei mele, așa că a aruncat aceste covor (rețineți de ce covoare arunca învețe prin vizualizarea această emisiune aici) pe care copilul meu a trebuit întotdeauna să se agită, pur și simplu am urât =), aspirator, „Bee“ a publicat numai de sunet și nimic mai mult. Bine, la această rundă afară și nu uitați să vă înscrieți pentru actualizări RSS.

Informații video despre domeniul uman, este, de asemenea, foarte interesant și informativ, care este, de asemenea, în parte, se referă la acupunctura (acupunctura).

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
De ce barbatii dezvolta atrofie testiculară, și cum să-l luptaDe ce barbatii dezvolta atrofie testiculară, și cum să-l lupta
Câmp electromagnetic - impactul asupra sănătății umaneCâmp electromagnetic - impactul asupra sănătății umane
Proteina din alimente, rolul de proteine ​​din corpul nostruProteina din alimente, rolul de proteine ​​din corpul nostru
Simptomele de chisturi ovariene și specii ale saleSimptomele de chisturi ovariene și specii ale sale
Frecvența de vibrație a omului - explicația științifică.Frecvența de vibrație a omului - explicația științifică.
UHF-terapie. Tehnica, indicații, contraindicațiiUHF-terapie. Tehnica, indicații, contraindicații
Leykoareoz: ce este, cauze, simptome, tratament, forma, OutlookLeykoareoz: ce este, cauze, simptome, tratament, forma, Outlook
De ce există o inflexiune a vezicii biliare la copii?De ce există o inflexiune a vezicii biliare la copii?
Tratament ligament grad daune 1Tratament ligament grad daune 1
Chist ovarian Parovarian: este posibil de a vindeca fără intervenția chirurgi?Chist ovarian Parovarian: este posibil de a vindeca fără intervenția chirurgi?
» » Campul torsional al persoanei și corectarea acesteia

OtTitres.com
Boală Analize Diagnosticare Medicină Preparate Echipament Sănătate Sarcina si nasterea Ethnoscience Răspunsuri la întrebări Miscelaneu